NAPSALI O NÁS

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělé spolupráci. Slyšela jsem na vaše vystoupení několik pochvalných reakcí, tak věřím, že se v budoucnu při spolupráci ještě setkáme!

Petra Čepelová
firemní akce


Moc děkujema za skvělé vystoupení. Nečekali jsme, že to u nás tak rozproudíte. Těšíme se na další spolupráci. Byla to paráda!

Michal Ivančo
Vinobraní v Litoměřicích


Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Vaše vystoupení bylo skvělé a určitě naši svatbu rozzářilo a my jsme si ho moc užili. Ještě jednou děkujeme a třeba někdy naviděnou.

Lucie Mildner
svatba Vila Lanna


Moc děkujeme, bylo to super, všichni se na kapelu vyptávali a pouze chválili!

novomanželé Chládkovi
svatba hotel Líšenský Dvůr

Chtěla bych moc poděkovat muzikantům, kteří velmi přispěli v sobotu k parádní atmosféře na naší svatbě. Všichni hosté byli nadšení a my s Kamilem také. Moc děkujeme za vstřícnost s prodloužením produkce a za velmi profesionální přístup k našim přáním i opileckým vstupům hostů do vystoupení. Pokud někde mohu napsat recenci, ráda to udělám a budu vás všem jen doporučovat. Moc děkujeme!

Kateřina a Kamil
svatepní party –  Mlýn Davídkov


Za nás patří velké poděkování. Bylo to moc fajna a vaši hudbu si všichni pochvalovali! Takže jsme byli moc moc rádi, že jsme si nakonec vybrali vás! Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených a odehraných večírků, oslav, svateb atp.

Antoním Svoboda
svatba – Kutná Hora, Čtyři sestry


Dobry den, dekujeme moc za sobotni vystoupeni, vsichni jste byli skveli, hoste Vas chvalili do nebes, proste parada!

Zuzka a Petr
svatba ve Winternitzově vile

party kapela na svatbu Jazz Aliments

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu!
Jak z jedné svatby jede kapela hrát rovno na druhou…

Asi nejlepší způsob ocenění pro kapelu je, když za vámi během hraní někdo příjde a zeptá se…hele to je fakt paráda, to jsem dlouho nezažil, měli byste volný termín? :-) Já se totiž za měsíc také žením a byl bych moc rád, kdyby jste nám zahráli….

#jazzaliments #partykapela #kapelanasvatbu #kapelanaparty

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a Agnes 
svatba Villa Richter

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou hudbu i zábavu. Jste bezkonkurenční hudebníci, ale hlavně děkuji za Vaši ochotu nám vyhovět s venkovním hraním při obřadu. Obřad s kytarou byl nakonec i pro mě nejkrásnějším překvapením. Pokud budeme shánět kapelu, rozhodně se i prostě obrátíme na Vás. Ještě jednou moc děkujeme.

Hanka a Petr
svateba Santini Garden

#jazzaliments #partykapela #kapelanasvatbu #kapelanaparty

Podívejte se na naše články. Načerperjte potřebné tipy a rady!

5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!

Mít na svatbě kvalitní živou kapelu, která vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, chce bezesporu určitě každý! Jak ji ale vybrat a na co si dát při výběru pozor? Jaký styl a žánr chcete na svatbě hrát? V první řadě je důležité si vyjasnit do jakého stylu chcete svatbu ladit a dle toho…

Celý článek naleznete zde

jazzová kapela Jazz Aliments

Děkujeme moc, za úžasnou zábavu na naší svatbě! Hosty kapela velmi zaujala a moc si je chválili :) Musela jsem rozdávat kontakty na kapelu a k tomu není dodávat více! :) Věřím, že se někde opět potkáme! Ať vám to stále skvěle hraje!

Sandra & Petr
svatba – venkovská usedlost Zahrádka u Chabičovic

#jazzaliments #partykapela #kapelanasvatbu #kapelanaparty

Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Vaše vystoupení bylo skvělé a určitě naši svatbu rozzářilo a my jsme si ho moc užili. Jen nás trochu mrzelo, že jste dorazili až v 19 hodin a ne ve smluvených 18 hodin. Ale to už je nyní jedno a dojem z Vašeho hraní je skvělý.
Ještě jednou děkujeme a třeba někdy naviděnou.

Lucie Mildner
svatba ve Vila Lanna, Praha

PIŠTE, VOLEJTE, SWINGUJTE

7 + 0 = ?