Jaké hudební styly hrajete?

Aktuální playlist naleznete zde.
Hrajeme unikátní repertoár cover písní ve styluswing, bossa nova, gypsi, pop, funky a jazz! V repertoáru naleznete nejen nestárnoucí jazzové standardy, ale i popové skladby, které jsou často oděné do netradičních aranží.
Mezi naše oblíbené interprety patří Elton John, Stevie Wonder, Ed Sheeran, The Beatles, Zuzana Navarová, Eric Clapton a další. Věděli jste, že megahit od kapely Nirvana „Smells Like Teen Spirit“ lze hrát jako bossa nova? 

V našem repertoáru najdete:
A Tribute to The Beatles (Penny Lane, Here Comes The Sun, Michelle)
A Tribute to Elton John (I’m Still Standing, Sorry Seems To Be The Hardest, Your, Song)
A Tribute to Stevie Wonder (Part Time Lover, Isn´t She Lovely, You Are The Sunshine On My Life)
A Tribute to Věra Bílá & Kale (Pas o Panori, Ma Dza Nikhaj, Sako Rati)

NAPSALI O NÁS & INBOX JAZZ ALIMENTS

V této sekci jsme pro vás zpřístupnili náš inbox, aby jste měli možnost si přečíst reference přesně tak, jak nám je klienti napsali!
Každá reference vždy potěší a o to je to pro nás větší zážitek, když se lidé skutečně baví, tancují, zpívaj…

INBOX REFERENCE

V této sekci jsme pro vás zpřístupnili náš inbox, aby jste měli možnost si přečíst reference přesně tak, jak nám je klienti napsali!

NAPSALI O NÁS

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělé spolupráci. Slyšela jsem na vaše vystoupení několik pochvalných reakcí, tak věřím, že se v budoucnu při spolupráci ještě setkáme!

Petra Čepelová
firemní akce


Moc děkujema za skvělé vystoupení. Nečekali jsme, že to u nás tak rozproudíte. Těšíme se na další spolupráci. Byla to paráda!

Michal Ivančo
Vinobraní v Litoměřicích


Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Vaše vystoupení bylo skvělé a určitě naši svatbu rozzářilo a my jsme si ho moc užili. Ještě jednou děkujeme a třeba někdy naviděnou.

Lucie Mildner
svatba Vila Lanna


Moc děkujeme, bylo to super, všichni se na kapelu vyptávali a pouze chválili!

novomanželé Chládkovi
svatba hotel Líšenský Dvůr

Chtěla bych moc poděkovat muzikantům, kteří velmi přispěli v sobotu k parádní atmosféře na naší svatbě. Všichni hosté byli nadšení a my s Kamilem také. Moc děkujeme za vstřícnost s prodloužením produkce a za velmi profesionální přístup k našim přáním i opileckým vstupům hostů do vystoupení. Pokud někde mohu napsat recenci, ráda to udělám a budu vás všem jen doporučovat. Moc děkujeme!

Kateřina a Kamil
svatepní party –  Mlýn Davídkov


Za nás patří velké poděkování. Bylo to moc fajna a vaši hudbu si všichni pochvalovali! Takže jsme byli moc moc rádi, že jsme si nakonec vybrali vás! Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených a odehraných večírků, oslav, svateb atp.

Antoním Svoboda
svatba – Kutná Hora, Čtyři sestry


Dobry den, dekujeme moc za sobotni vystoupeni, vsichni jste byli skveli, hoste Vas chvalili do nebes, proste parada!

Zuzka a Petr
svatba ve Winternitzově vile

party kapela na svatbu Jazz Aliments

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu!
Jak z jedné svatby jede kapela hrát rovno na druhou…

Asi nejlepší způsob ocenění pro kapelu je, když za vámi během hraní někdo příjde a zeptá se…hele to je fakt paráda, to jsem dlouho nezažil, měli byste volný termín? :-) Já se totiž za měsíc také žením a byl bych moc rád, kdyby jste nám zahráli….

#jazzaliments #partykapela #kapelanasvatbu #kapelanaparty

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a Agnes 
svatba Villa Richter

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou hudbu i zábavu. Jste bezkonkurenční hudebníci, ale hlavně děkuji za Vaši ochotu nám vyhovět s venkovním hraním při obřadu. Obřad s kytarou byl nakonec i pro mě nejkrásnějším překvapením. Pokud budeme shánět kapelu, rozhodně se i prostě obrátíme na Vás. Ještě jednou moc děkujeme.

Hanka a Petr
svateba Santini Garden

#jazzaliments #partykapela #kapelanasvatbu #kapelanaparty

Podívejte se na naše články. Načerperjte potřebné tipy a rady!

5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!

Mít na svatbě kvalitní živou kapelu, která vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, chce bezesporu určitě každý! Jak ji ale vybrat a na co si dát při výběru pozor? Jaký styl a žánr chcete na svatbě hrát? V první řadě je důležité si vyjasnit do jakého stylu chcete svatbu ladit a dle toho…

Celý článek naleznete zde

jazzová kapela Jazz Aliments

Děkujeme moc, za úžasnou zábavu na naší svatbě! Hosty kapela velmi zaujala a moc si je chválili :) Musela jsem rozdávat kontakty na kapelu a k tomu není dodávat více! :) Věřím, že se někde opět potkáme! Ať vám to stále skvěle hraje!

Sandra & Petr
svatba – venkovská usedlost Zahrádka u Chabičovic

#jazzaliments #partykapela #kapelanasvatbu #kapelanaparty

Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Vaše vystoupení bylo skvělé a určitě naši svatbu rozzářilo a my jsme si ho moc užili. Jen nás trochu mrzelo, že jste dorazili až v 19 hodin a ne ve smluvených 18 hodin. Ale to už je nyní jedno a dojem z Vašeho hraní je skvělý.
Ještě jednou děkujeme a třeba někdy naviděnou.

Lucie Mildner
svatba ve Vila Lanna, Praha

PIŠTE, VOLEJTE, SWINGUJTE

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.