Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou hudbu i zábavu. Jste bezkonkurenční hudebníci, ale hlavně děkuji za Vaši ochotu nám vyhovět s venkovním hraním při obřadu. Obřad s kytarou byl nakonec i pro mě nejkrásnějším překvapením. Pokud budeme shánět kapelu, rozhodně se i prostě obrátíme na Vás. Ještě jednou moc děkujeme.

Hanka a Petr - svatba Santini Gardenwww.santinigarden.cz

Chtěla bych moc poděkovat muzikantům, kteří velmi přispěli v sobotu k parádní atmosféře na naší svatbě. Všichni hosté byli nadšení a my s Kamilem také. Moc děkujeme za vstřícnost s prodloužením produkce a za velmi profesionální přístup k našim přáním i opileckým vstupům hostů do vystoupení. Pokud někde mohu napsat recenci, ráda to udělám a budu vás všem jen doporučovat. Moc děkujeme!

Kateřina a Kamil - svatba Mlýn Davídkovwww.mlyndavidkov.cz

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a Agnes - svatba Villa Richterwww.villarichter.cz

PIŠTE, VOLEJTE, SWINGUJTE